Dedzināta koksne žogam

Savam žogam izvēloties dedzinātu koksni, jūs varēsiet priecāties par risinājumu, kas piesaista skatienu, ir interesants un ilgmūžīgs.

Žogiem ir ne tikai aizsardzības, bet arī estētiskā funkcija. Lai panāktu harmonisku pagalma skatu, žogs tiek saskaņots ar mājas eksterjeru vai citiem elementiem. Turklāt pastāvīgās vides ietekmes dēļ pagalma žogam tiek izvirzīts ievērojams daudzums prasību: tam jābūt stipram, izturīgam pret mehāniskiem bojājumiem, pret mitrumu, pret saules gaismu, temperatūras izmaiņām un citām vides ietekmēm. Var būt grūti atrast materiālus, kas atbilst visiem žoga kritērijiem.

Ja vien… neizvēlaties dedzinātu koksni. Dedzināšanas metode, saglabājot visas koksnes labās īpašības un piešķirot vēl lielāku stiprību un izturību, garantē, ka šāds žogs būs ilgtermiņa ieguldījums. Tiesa, nevajag aizmirst arī par stilu – dedzinātas koksnes žogs būs unikāls, solīds un stilīgs. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka šāds žogs lieliski iekļausies gan mūsdienīgā, gan autentiskā lauku pagalma vidē.