Ochrona przeciwpożarowa

Środki ogniochronne ULTRA

Za dodatkową opłatą oferujemy zastosowanie wiodącego, certyfikowanego środka ogniochronnego.

 

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem
Postawmy sprawę jasno – kwestie bezpieczeństwa związane z naszymi rozwiązaniami w zakresie opalania i konserwacji drewna traktujemy niezwykle poważnie. Dlatego zawsze staramy się oferować doskonałe technologie i produkty o najwyższej jakości dostępne na rynku.
Zapewnienie ochrony powierzchni drewnianych przed działaniem ciepła i ognia jest niezwykle ważne, zwłaszcza w przypadku budynków użyteczności publicznej, takich jak bloki mieszkalne, szkoły, szpitale, lotniska, itp. Można zastosować pewne rozwiązania, aby zagwarantować nieustanną ochronę tych powierzchni przed ogniem.

ULTRA – poznajmy się
Opracowane w oparciu o formułę zapewniająca najwyższą ochronę przed ogniem, ULTRA to pierwsze wodorozcieńczalne i nietoksyczne środki ogniochronne spełniające wysokie normy jakości i gwarantujące maksymalne zabezpieczenie drewna.

ULTRA gwarantuje naturalną ochronę drewnianych powierzchni przed szkodliwym działaniem promieni UV, ekstremalnych warunków atmosferycznych, grzybów i pleśni, bez narażania środowiska ani Ciebie.
Ponieważ środki ULTRA są nietoksyczne i zawierają niskie ilości VOC (lotnych związków organicznych), są one absolutnie bezpieczne do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych.

Odkryte piękno drewna

Środki ULTRA nie tylko chronią drewniane powierzchnie przed działaniem ognia i ciepła, ale również uwydatniają prawdziwe barwy każdego drewnianego elementu wystroju wnętrz i na zewnątrz. Produkt jest dostępny w tysiącach pięknych odcieni, które zapewnią, że naturalne barwy drewna zalśnią nowym blaskiem.

Główne zalety środków ogniochronnych ULTRA:
• Odpowiednie do stosowania w obiektach komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych
• Dostępne w wersji bezbarwnej i barwionej
• Gwarancja najwyższej klasy ogniochronności
• Ochrona przed działaniem promieni UV, trudnych warunków atmosferycznych, grzybami i pleśnią
• Odpowiednie do stosowania na różnych powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych
• Certyfikat Indoor Air Comfort GOLD®
• Klasa Euro: B-s1,d0 (EN13501-1)
• Zgodne z certyfikatami BREEAM, LEED i M1
• neutralne pH, produkt nietoksyczny, niska emisja lotnych związków organicznych