Koksnes dedzināšana

Koksnes sagatavošana ar uguni (senā Yakisugi tehnika) ir ļoti dabisks veids, kā iegūt ekskluzīvu rezultātu bez papildu līdzekļiem.

Koksnes apstrāde ar uguni ir visdabiskākais koksnes sagatavošanas veids, kas nodrošina aizsargājošu un estētisko funkciju. Mēs sagatavosim jūsu koksni, izmantojot gadsimtiem senu japāņu tehniku, kas neatstāj vienaldzīgu.

Process

Lai apstrādātu koksni ar šo tehniku, tiek veikts salīdzinoši vienkāršs process:

  • koksni apdedzina ar uguni, lai iegūtu vienmērīgu tekstūru;
  • notīra netīrumus un smalkās sadedzinātās daļiņas;
  • koksni nomazgā ar ūdeni;
  • dēļi tiek sagatavoti lietošanai – pārklāti ar dabīgajām eļļām.

Lai gan šī tehnika ir gadsimtiem sena, taču, tāpat kā viss, kas izturējis laika pārbaudi, ir lieliski lietojama mūsdienu interjeram un eksterjeram. Šī koksnes apstrādes metode ir ārkārtīgi praktiska un rada skaistu efektu dzīves vidē. Ir svarīgi uzsvērt, ka koksnes apstrāde ar šo metodi ne tikai rada unikālu nokrāsu un izceļ tekstūru, bet arī nodrošina aizsardzību pret ārējiem faktoriem (uguni, puvi, kukaiņiem). Parasti Yakisugi koksnes dedzināšanas tehnika tiek izmantota skujkoku (lapegles, priedes, egles, ciedra, cipreses) koksnes apstrādē. Ar šo japāņu koksnes dedzināšanas metodi apstrādāta koksne kalpo vairākus gadu desmitus, tāpēc šis risinājums ir ne tikai estētiski pievilcīgs, bet arī ārkārtīgi izturīgs.