Opalane drewno

Elewacje

Poddawanie drewna działaniu ognia dodaje mu ponadczasowych walorów estetycznych a Twojej fasadzie zapewni wyjątkowy i doskonały styl.

Wnętrza

Nudne wnętrza zostaw innym - swój dom odśwież boazerią z opalanego drewna.

Ogrodzenia

Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, dlatego nawet najdrobniejsze detale, takie jak wyjątkowo piękne ogrodzenie, mają znaczenie.

Tarasy

Dodaj odrobinę wyjątkowości swemu otoczeniu za sprawą opalanego drewna na tarasie.

FSC logoAccoya logoCE mark

Nasze produkty

DEGMEDA DARK BLACK ACCOYA®

Accoya®

DEGMEDA DEEP CHAR ACCOYA®

Accoya®

DEGMEDA LIGHT GREY ACCOYA®

Accoya®

DEGMEDA DARK BLACK Modrzew

Modrzew syberyjski

DEGMEDA LIGHT GREY Modrzew

Modrzew syberyjski

DEGMEDA DEEP CHAR Modrzew

Modrzew syberyjski

DEGMEDA DARK BLACK świerk

Świerk Północny

DEGMEDA AMBER świerk

Świerk Północny

Pokaż więcej

Opalane drewno

Dawna choć ponadczasowa technika obróbki drewna wywodząca się z Japonii.

Japońska technika obróbki drewna o nazwie yakisugi jest całkowicie naturalną metodą konserwacji drewna i jest znana od wieków. Opalanie chroni drewno przed czynnikami środowiskowymi oraz nadaje mu wyjątkowego i ekskluzywnego wyglądu. Technika yakisugi polega na poddawaniu powierzchni drewna obróbce ogniem - pozwala to na wydobycie jego naturalnie pięknej barwy i struktury bez użycia środków chemicznych.

Konserwacja drewna

Opalanie drewna zapewnia naturalną konserwację drewnianych elewacji, ogrodzeń i tarasów bez stosowania szkodliwych substancji.

Głęboki odcień

Opalanie drewna wzbogaca i uwydatnia naturalną barwę drewna - intensywny odcień zależy od zastosowanej technologii.

Wyjątkowa struktura

Efekt każdego procesu opalania jest wyjątkowy - ale zawsze bezkonkurencyjny!

Potrzebujesz porady?

Jeżeli opalane drewno na zewnątrz i wewnątrz domu robi na tobie takie wrażenie, jak na nas, pozwól nam stać się częścią Twoich wymarzonych projektów!

O nas

 

Degmeda oferuje tradycyjne i ponadczasowe rozwiązania w zakresie opalania drewna. Promując renesans tej dawnej japońskiej techniki, specjalizujemy się w konserwacji drewna przy pomocy ognia i czerpiemy przyjemność z pracy z klientami, którzy poszukują oryginalnego wzornictwa. W pełni opanowaliśmy dawną japońską technikę opalania drewna o nazwie yakisugi, dzięki której możemy sprawić, że Twój dom oraz jego otoczenie: fasada, ogrodzenie lub taras, staną się przytulne. Opalamy nie tylko nasze drewno, ale również możemy poddać obróbce Twój materiał. Opalanie drewna ma również doskonałe zastosowanie w wykańczaniu wnętrz – zawsze wierzymy w nawet najśmielsze projekty naszych klientów i pomagamy wprowadzać je w życie. Jeżeli uważasz, że ta technika to dokładnie to, czego szukasz, ale nie masz jeszcze sformułowanej wizji, pomożemy Ci znaleźć rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.