Põletatud puit

Fassaadile

Spetsiaalse tehnoloogia abil töödeldud puit annab teie maja fassaadile kauakestva esteetilise, unikaalse ja viimistletud välimuse.

Interjöörile

Jätke igavad interjöörilahendused teistele –uuendage oma kodu puidust voodrilaudadega.

Piirdeaiale

Esmamulje on väga tähtis, seetõttu on olulised ka väikseimad detailid, nagu maja ümbritsev ainulaadne ja kena puitaed.

Terrassile

Lisage teid ümbritsevale keskkonnale ainulaadsust põletatud puidu abil.

FSC logoAccoya logoCE mark

Meie tooted

DEGMEDA DARK BLACK ACCOYA®

Accoya® puit

DEGMEDA DEEP CHAR ACCOYA®

Accoya® puit

DEGMEDA LIGHT GREY ACCOYA®

Accoya® puit

DEGMEDA DARK BLACK lehis

Siberi lehis

DEGMEDA LIGHT GREY lehis

Siberi lehis

DEGMEDA DEEP CHAR lehis

Siberi lehis

DEGMEDA DARK BLACK kuusk

Põhjamaa kuusk

DEGMEDA AMBER kuusk

Põhjamaa kuusk

Rohkem / Lähemalt

Puidu põletamine

Iidne, aastasadu kasutatud puidu pinna põletamise tehnoloogia.

Jaapani tehnoloogia Yakisugi tähendab puidu töötlemist tulega. See on täiesti naturaalne, aastasadu kasutatud puidu kaitsmise viis keskkonnategurite eest, mis annab lisaks ainulaadse, mitte millegagi äravahetatava välimuse. Meetod seisneb laua välispinna töötlemises tulega – nii töödeldud puit omandab sügava tooni, unikaalse tekstuuri ja kaitse keemilisi vahendeid kasutamata.

Puidu kaitse

Puidupõletustehnoloogia tagab naturaalse kaitse maja fassaadile, piirdeaiale või terassile ilma mingeid kahjulikke vahendeid kasutamata.

Sügav värvitoon

Puidu põletamisel saavutatakse naturaalsel viisil ainulaadne värvitoon, mille intensiivsus sõltub kasutatavast tehnoloogiast.

Unikaalne tekstuur

Puidupõletustehnoloogia kasutamisel on iga töö täiesti unikaalne ja ainulaadne!

Vajate nõu?

Kui teid võlub põletatud puidu kasutamise idee maja sise- või väliskujunduses, aitame Teil meelsasti oma unistuste projektid ellu viia.

Lühidalt meist

                                         

Degmeda põletatud puidu valmistamise lahendused on läbinud ajaproovi. Iidseid traditsioone rakendades oleme spetsialiseerunud põletatud puidu valmistamisele ja nõustame kliente, kes soovivad oma miljöösse ainulaadseid lahendusi. Oleme hästi kursis jaapani iidse puidu pinna põletamise tehnoloogiaga Yakisugi selleks, et luua teie kodukeskkond hubaseks. Põletatud puit sobib suurepäraselt fassaadile, piirdeaiale või terassile. Samuti võime töödelda teenustööna teie puitu. Põletatud puit sobib väga hästi ka siseruumide viimistlusse – usaldame alati klientide lennukaid ideid ja aitame neid ellu viia. Kui teil ideed puuduvad, kuid soovite oma koju põletatud puidust elemente, anname südamlikku nõu ja aitame leida parima lahenduse.